Menu
Košík

Riadiace jednotky a prísušenstvo k clonám SOLANO

Model: SC • trojstupňový prepínač pre clonu SOLANO
Najjednoduchší riadiaci systém, 3-stupňová regulácia otáčok ventilátora a termostat. ..
34,00€ Bez DPH:28,33€
Model: S-TOUCH • Diaľkové ovládanie dotykovej obrazovky
Inteligentný systém riadenia clôn, ktorý rozširuje jeho funkčnosť. Dotykový displej ..
210,00€ Bez DPH:175,00€
Model: S-ECM • Reléová clona
Relé SOLANO clony, v prípade voliteľného príslušenstva, keď sú mimo riadiacu jednotku modulu napájanie iných periférnych / poľa zariadení je inštalovaný (napr. Dvierok čidlo, regulátor, atď), akumuláciu príslušenstva umožňuje, aby S-TOUCH spojenie s riadiacou jednotkou ..
170,00€ Bez DPH:141,67€
Model: S-DS-MAG
technické špecifikácieSenzor otvárania dverí v dvoch častiach. Kábel je pripevnený k rámu dverí, zatiaľ čo druhý magnetový prvok je namontovaný na krídle dverí. V závislosti od kontaktu dvoch magnetických prvkov sa do ovládača clony odošle signál štartu alebo zastavenia.S-DS-MAG - Sen..
32,00€ Bez DPH:26,67€
Model: S-DS RMAG
technické špecifikácieSenzor otvárania dverí v dvoch častiach. Kábel je pripevnený k rámu dverí, zatiaľ čo druhý magnetový prvok je namontovaný na krídle dverí. V závislosti od kontaktu dvoch magnetických prvkov sa do ovládača clony odošle signál štartu alebo zastavenia.S-DS RMAG - ma..
84,00€ Bez DPH:70,00€
Model: DS-S-MEC
technické špecifikácieSenzor otvárania dverí v dvoch častiach. Kábel je pripevnený k rámu dverí, zatiaľ čo druhý magnetový prvok je namontovaný na krídle dverí. V závislosti od kontaktu dvoch magnetických prvkov sa do ovládača clony odošle signál štartu alebo zastavenia.DS-S-MEC - mec..
39,00€ Bez DPH:32,50€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.