Menu
Košík

VENTS TT-Silenta M 100 Priemyselný ventilátor s EC motorom

VENTS  TT-Silenta M 100 Priemyselný ventilátor s EC motorom
VENTS TT-Silenta M 100 Priemyselný ventilátor s EC motorom
293,00€
Bez DPH: 244,17€
  • Stock: 100
  • Model: VENTS TT-Silenta M 100 Priemyse

Popis

Priemyselné ventilátory typ TT Silent-M EC

Nový typ TT Silent-M ventilátory sú umiestnené v špeciálne navrhnutej zvukovo izolovanej skrini, ktorá zaisťuje tichý chod ventilátora v kombinácii s vysokými aerodynamickými vlastnosťami. Ventilátory sú kompatibilné s guľatými vzduchovými potrubiami od Ø 100 do 315 mm.Priemyselné ventilátory  TT Silent-M  poskytuje silné prúdenie vzduchu a vysoký tlak. Priemyselné ventilátory TT Silent-M sa odporúča ako súčasť vzduchotechnických systémov pre rôzne komerčné a priemyselné priestory s vysokými požiadavkami na úroveň hluku, teda v knižniciach, konferenčných sálach,  škôlky, atď

Design

Vonkajší plášť je vyrobený z polymérom potiahnutej ocele. Vnútorný plášť dierovaný ktorým prechádza pohltený hluk. Puzdro je vnútri tepelne a zvukovo izolované s 50 mm minerálnou vlnou .

Špeciálne perforovaný plášť a zvukovo absorpčný materiál poskytuje pohltivosť zvuku v širokom frekvenčnom pásme. Vnútorné púzdro a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu.

TT Silent-M 100
parameterTT Silent-M 100 EC
Meracia jednotka
Fáza1~
Napätie230V
Frekvencia50/60hz
Hladina akustického tlaku vo vzdialenosti 3 m37dB (А)
Výkon32W
Prepravovaná teplota vzduchu-25 ... + 55° С
Maximálna vzdušná kapacita300m³ / h
RPM3018min -1
OchranaIP X4-
Trieda SECB-
Prúd0,29

Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.