Menu
Košík

Ventilátory reverzné-výtlak,nasávanie v jednom

Reverzné ventilátory ,reverzné ventilátory VENTS, ventilátory do kúpeľne,reverzné ventilátory Dospel,ventilátory do bytov.Reverzné ventilátory sa dajú použiť ako ťažné a zároveň ako výtlakové

Ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením

Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS

Model: EF 200AS/240-s reverzným chodom a ťahovým spínačom
Priemyselný axiálny ventilátor EF 200AS/240-s reverzným chodom automatickým zatváraním lopatiek ventilátora slúži na vetranie malých miestnosti, garáže a malých priemyselných miestností. Ventilátory sú určené na montáž na stenu.Zvláštnosťou tejto rady je reverzný chod ako prívod a odťah ventil..
48,00€ Bez DPH:40,00€
Model: EF 250AS/290-s reverzným chodom a ťahovým spínačom
 Priemyselný axiálny ventilátor EF 200AS/240-s reverzným chodom a ťahovým spínačom slúži na vetranie malých miestnosti, garáže a malých priemyselnéých miestností. Ventilátory sú určené na montáž na stenu.Zvláštnosťou tejto rady je reverzný chod ako prívod a odťah ventilátora.Lopatky ventilátora..
50,00€ Bez DPH:41,67€
Model: Ventilátor Typ VVR 180
Reverzné ventilátory  ma jú reverzný chod.Reverzné ventilátory sa môžu použiť aj na sanie aj na výfuk vzduchu z miestností hál a iných priestorov. aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalšie úžitkové priestory. Design Moderný dizajn a estetic..
68,64€ Bez DPH:57,20€
Model: Ventilátor Typ VVR 230
Reverzné ventilátory  majú reverzný chod.Reverzné ventilátory sa môžu použiť aj na sanie aj na výfuk vzduchu z miestností hál a iných priestorov. Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalšie úžitkové priestory. Design Moderný dizajn a estetick..
81,05€ Bez DPH:67,54€
Model: Ventilátor Vents 150MA Reverz Automat
Reverzné ventilátory  majú reverzný chod.Reverzné ventilátory sa môžu použiť aj na sanie aj na výfuk vzduchu z miestností hál a iných priestorov. Použitie Stále alebo pravidelné  vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň, garáží a ďalších obytných priestorov. Kompatibilný so 150 mm vzdu..
201,74€ Bez DPH:168,12€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.