Menu
Košík

Ventilátory do kúpeľne-VENTS typ QUIET

Ventilátory do kúpelne so zníženou hlučnosťou 24db ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením
Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS


Model: Ventilátor Vents 100 QUIET
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Aplikácia Inovatívny odťahový ventilátor s elegantným dizajnom pre novú úroveň pohodlia v sprchách, kúpeľniach, kuchyniach a v ďalších obytných priestoroch. Maximálna kapacita  v kombin..
34,91€ Bez DPH:29,09€
Model: Ventilátor Vents 100T QUIET
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 3..
40,68€ Bez DPH:33,90€
Model: Ventilátor Vents 100TH QUIET
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. časový dobeh T (vstavaný časovač umožňuje chod ventilátora v rozmedzí 2 až 30 minút po vypnutí ventilátora). snímač vlhkos..
45,19€ Bez DPH:37,66€
Model: Ventilátor Vents 100TP QUIET-časový dobeh-pohybový senzor
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. časový dobeh T (vstavaný časovač umožňuje chod ventilátora v rozmedzí 2 až 30 minút po vypnutí ventilátora). Označen..
50,45€ Bez DPH:42,04€
Model: Ventilátor Vents 100VT QUIET
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Ťahový spínač T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehot..
39,55€ Bez DPH:32,96€
Model: Ventilátor 125 QUIET základ
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Zapínanie vypínačom na svetlo Použitie Inovatívny odťahový ventilátor s elegantným dizajnom pre novú úroveň pohodlia v spr..
49,35€ Bez DPH:41,13€
Model: Ventilátor 125T QUIET+časový dobeh
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Zapínanie vypínačom na svetlo T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v leh..
55,92€ Bez DPH:46,60€
Model: Ventilátor 125TH QUIET+časový dobeh+parový senzor
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Zapínanie vypínačom na svetlo TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné&n..
60,00€ Bez DPH:50,00€
Model: Ventilátor 125TP QUIET+časový dobeh
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Zapínanie vypínačom na svetlo TP Ventilátor  je vybavený časovačom a pohybovým senzorom. Ventilátor sa aktivuje v prípade detekcie ..
63,00€ Bez DPH:52,50€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.