Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne VENTS -MA automatická žaluzia

Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s guličkovými ložiskami.

Ventilátory do kúpelne typ MA sú vybavené automatickou tepelnou žaluziou.

Domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.


Model: Ventilátor Vents 100MA
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Vybavenie:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    automatická žaluzia Použitie Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov ..
23,78€ Bez DPH:19,82€
Model: Ventilátor Vents 100MAL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:automatická žaluzia,  L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2 roky od dátumu predaja,a 5 rokov na ventilátory s..
28,86€ Bez DPH:24,05€
Model: Ventilátor Vents 100MAT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časo..
28,86€ Bez DPH:24,05€
Model: Ventilátor Vents 100MATL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia   T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do..
33,98€ Bez DPH:28,32€
Model: Ventilátor Vents 100MAV
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia ťahový spínač Použitie Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov &..
26,16€ Bez DPH:21,80€
Model: Ventilátor Vents 100MAVT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia,ťahový spínač T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na ..
31,25€ Bez DPH:26,04€
Model: Ventilátor Vents 100MATH
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z..
38,09€ Bez DPH:31,74€
Model: Ventilátor Vents 100MATHL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z..
43,20€ Bez DPH:36,00€
Model: Ventilátor Vents 100MATP
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia  TP Ventilátor  je vybavený časovačom a pohybovým senzorom. Ventilátor sa aktivuje v prípade detekcie pohybujúceho sa..
46,09€ Bez DPH:38,41€
Model: Ventilátor Vents 100MA12
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia 12 voltový Balenie neobsahuje trafo Použitie Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov   Moderný..
25,38€ Bez DPH:21,15€
Model: Ventilátor Vents125MA
Domové ventilátory  ,ventilátory do stropu, ventilátory na stenu,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Automatická žaluzia Použitie Stále alebo pravidelné odsávani..
27,14€ Bez DPH:22,62€
Model: Ventilátor Vents125MAL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory na stenu,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:automatická žaluzia L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je..
32,22€ Bez DPH:26,85€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.