Menu
Košík

Ventilátory AWENTA A-matic automatická žaluzia

Ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.Ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou má tepelnú automatickú žaluziu


Model: Ventilátor 100 A-MATIC základ
Ventilátory do kúpeľne,ventilátory do stropu,domové ventilátory,ventilátory s časovým dobehom,ventilátory s parovým senzorom,ventilátory do bytov. Vybavenie:automatická žaluzia priemer 100mm-zapínanie a vypínanie vypínačom na svetlo Použitie Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, s..
50,88€ Bez DPH:42,40€
Model: Ventilátor 100T A-MATIC +časový dobeh
Ventilátory do kúpeľne,ventilátory do stropu,domové ventilátory,ventilátory s časovým dobehom,ventilátory s parovým senzorom,ventilátory do bytov. Vybavenie:100 A-MATIC T+T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až ..
64,34€ Bez DPH:53,62€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.