Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne VENTS typ X

Ventilátory do kúpelne VENTS typ X sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100X
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Des..
15,86€ Bez DPH:13,22€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125X
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: Výbava :Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo   Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Mo..
18,19€ Bez DPH:15,16€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150X
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Moderný d..
24,35€ Bez DPH:20,29€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100XT
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a o..
20,58€ Bez DPH:17,15€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125XT
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostat..
23,32€ Bez DPH:19,43€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150XT
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Použitie: Stále a pravide..
31,09€ Bez DPH:25,91€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100XTH
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje..
29,81€ Bez DPH:24,84€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125XTH
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilá..
32,53€ Bez DPH:27,11€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150XTH
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje..
40,34€ Bez DPH:33,62€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.