Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne VENTS typ X

Ventilátory do kúpelne VENTS typ X sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100X
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Des..
13,97€ Bez DPH:11,64€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125X
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: Výbava :Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo   Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Mo..
16,42€ Bez DPH:13,68€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150X
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Moderný d..
23,47€ Bez DPH:19,56€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100XT
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a o..
18,56€ Bez DPH:15,47€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125XT
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostat..
21,02€ Bez DPH:17,52€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150XT
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Použitie: Stále a pravide..
24,86€ Bez DPH:20,72€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100XTH
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje..
23,79€ Bez DPH:19,83€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125XTH
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilá..
29,29€ Bez DPH:24,41€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150XTH
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje..
32,07€ Bez DPH:26,73€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.