Menu
Košík

Ventilátory do okna VENTS

Ventilátory do okna

Ventilátory do okna okenné ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do okna okenné ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do okna okenné ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením

Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS


Model: Ventilátor Typ MAO1 125
Ventilátory do okna .Okenné ventilátory.Axiálny okenný ventilátor s automatickou žalúziou do okna pre výfukové vetranie s kapacitou až 345 m 3 / h. použitie ventilátora: Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, UV odolný. ..
46,92€ Bez DPH:39,10€
Model: Ventilátor Typ MAO1 150
Ventilátory do okna .Okenné ventilátory.Axiálny okenný ventilátor s automatickou žalúziou do okna pre výfukové vetranie s kapacitou až 345 m 3 / h Ventilátor je ovládaná vypínačom osvetlenia v miestnosti. Je určená pre montáž do okien.Priemer potrubia 150mm   Použitie ventilátora do okna: ..
58,75€ Bez DPH:48,96€
Model: Ventilátor Typ MAO1TH 125
Ventilátory do okna .Okenné ventilátory.Axiálny okenný ventilátor s automatickou žalúziou do okna pre výfukové vetranie s kapacitou až 345 m 3 / h. Ventilátor je ovládaná vypínačom osvetlenia v miestnosti. Je určená pre montáž do okien.Priemer potrubia 125mm Výbava:časový dobeh, parový spínač Po..
62,06€ Bez DPH:51,72€
Model: Ventilátor Typ MAO1TH 150
Ventilátory do okna .Okenné ventilátory.Axiálny okenný ventilátor s automatickou žalúziou do okna pre výfukové vetranie s kapacitou až 345 m 3 / h. Ventilátor je ovládaná vypínačom osvetlenia v miestnosti. Je určená pre montáž do okien.Priemer potrubia 150mm Výbava:časový dobeh, parový spínač Po..
73,87€ Bez DPH:61,56€
Model: Ventilátor Typ MAO2 125
Ventilátory do okna .Okenné ventilátory.Axiálny okenný ventilátor s automatickou žalúziou do okna pre výfukové vetranie s kapacitou až 345 m 3 / h. Ventilátor je ovládaná vypínačom osvetlenia v miestnosti Je určená pre montáž do okien.Priemer potrubia 125mm Použitie ventilátora do okna: ..
46,92€ Bez DPH:39,10€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.