Menu
Košík

Ventilátory do kúpeľne-BLAUBERG typ SILEO

Ventilátory BLAUBERG sú štandartne vybavené gulôčkovými ložiskamiVysoko efektívny odsávací ventilátor v štýlovom dizajne .Špeciálne navrhnutý aerodynamický profil Poloradiálneho obežného kolesa zaručuje vysoký výkon pri nízkej hlučnosti.

  • Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu odolného voči UV žiareniu.
  • Je vybavený spätným ventilom, aby sa zabránilo spätnému toku

  • Vysoká ochrana IP45 zaisťuje bezpečnú prevádzku v kúpeľniach a sprchách.
  • Nízka spotreba energie 7,5 W vďaka novému, vysoko výkonnému motoru.
    Motor je uložený na antivibračných podstavcoch

  • Výstupný port má špeciálny usmerňovač znížuje turbulencie, zvyšuje pokles tlaku vzduchu a znižuje hluk.
Model: Ventilátor Blauberg SILEO 100
Ventilátory do kúpeľne,ventilátory do stropu,domové ventilátory,ventilátory s časovým dobehom,ventilátory s parovým senzorom,ventilátory do bytov. Výbava:--zapínanie a vypínanie vypínačom na svetlo-možnosť použitia do stropu+spätná klapka membránová Použitie: Vysoko efektívny odsávací ve..
36,98€ Bez DPH:30,82€
Model: Ventilátor Blauberg SILEO 100T
Ventilátory do kúpeľne,ventilátory do stropu,domové ventilátory,ventilátory s časovým dobehom,ventilátory s parovým senzorom,ventilátory do bytov. Výbava:Výbava:  T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút..
47,06€ Bez DPH:39,22€
Model: Ventilátor Blauberg SILEO 100TH
Ventilátory do kúpeľne,ventilátory do stropu,domové ventilátory,ventilátory s časovým dobehom,ventilátory s parovým senzorom,ventilátory do bytov. Označenie TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ..
53,78€ Bez DPH:44,82€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.