Menu
Košík

Ventilátory tiché VENTS typ STYLE Eco - WIFI - automatickou žaluziou s otváraním dopredu

Ventilátor  do kúpeľne so štýlovým dizajnom pre zvýšenie komfortu v kúpeľniach, kuchyniach a iných bytových a nebytových priestoroch.Maximálny prietok vzduchu kombinovaný s nízkou úrovňou šumu poskytuje ideálnu mikroklímu.Maximálna kapacita 101 m3/h.Prerušované alebo nepretržité vetranie kúpeľní, sprchovacích kútov, kuchyne a iných úžitkových priestorov.Montáž ku vzducovým potrubiam s rozmerom Ø 100 mm.Puzdro a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného plastu odolného voči UV žiareniu.Vďaka svojmu modernému vzhľadu je ventilátor kompatibilný s akýmkoľvek dizajnom interiéru.Špeciálne navrhnutý aerodynamický profil obežného kolesa poskytuje vysokú vzdušnú kapacitu a nízky hluk.Skrátený uzáver pre montáž do ventilačného hriadeľa alebo priame pripojenie k vzduchovému potrubia Ø 100 mm.Výfukový hriadeľ ventilátora obsahuje špeciálne navrhnuté vzduchové usmerňovače na zníženie turbulencie vzduchu, hladiny hluku a zvýšenie tlaku vzduchu.Integrovaný tepelný ovládač umožňuje hladké otváranie a zatváranie predného panelu, aby sa zabránilo spätnému prečerpávaniu.MOTOR.Vysokoúčinný jednosmerný motor na guľkové ložiská s minimálnou energetickou náročnosťou až 5 W.Motor vybavený elektrickou ochranou proti prehriatiu.

 

REŽIMY PREVÁDZKY

Prevádzkový režim pre ventilátor 100 ECO STYLE môže byť riadené Android alebo iOS zariadením.

24 hodín. Ventilátor beží s nízkou rýchlosťou, kedy je zvolený režim. Ak sú aktivované senzory (teplota alebo vlhkosť), alebo externé spínače, sa ventilátor prepne na vyššiu rýchlosť.

Nerušiť (funkcia je k dispozícii iba vtedy, keď je aktivovaný režim 24 hodín). Tento režim umožňuje nastaviť časový interval, v ktorom je ventilátor nebude reagovať na senzor alebo prepínanie signálov, zatiaľ čo beží na minimálnu rýchlosť.

Automatické intervalové vetranie (funkcia dostupná iba vtedy, keď je deaktivovaný režim 24 hodín). Tento režim umožňuje vetranie miestnosti po dobu 30 minút každých 12 hodín na nastavenú rýchlosť, ak ventilátor nie je zapnutý počas dňa.

Tichý režim. Beží ventilátor pri otáčkach Silent speed. The môže byť nastavená v rozmedzí od 30% do 100% maximálneho výkonu ventilátora.

Maximálny režim. Funkcia ventilátora pri maximálnej rýchlosti. Thespeed môže byť nastavená v rozmedzí od 30% do 100% maximálneho výkonu ventilátora.

 

Model: Ventilátor VENTS typ STYLE Eco -
Dmové ventilátory do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vetracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu. Vent..
145,00€ Bez DPH:120,83€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.