Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne VENTS Xalu

Ventilátory do kúpelne VENTS  Xalu sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.Axiálne ventilátory do kúpeľne,axiálne ventilátory do WC,axiálne ventilátory do stropu,axiálne ventilátory na stenu

Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100Xalu
Výbava: základ,Farba :Hliníková Priemer:100mm   Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design ..
23,59€ Bez DPH:19,66€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125 Xalu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov. Montáž alebo pripojenie do potrubia. 100, 125 a 150 mm . Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. Skriňa a obežné koles..
20,88€ Bez DPH:17,40€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100XT alu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Farba mriežky:hliníková Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľ..
36,22€ Bez DPH:30,18€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125XT alu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Farba mriežky :hliníková Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpe..
32,78€ Bez DPH:27,32€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150 Xalu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu:Použitie:Stále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov.Montáž alebo pripojenie do potrubia.100, 125 a 150 mm .DesignModerný dizajn a estetický vzhľad.Skriňa a obežné koleso sú vyrobené ..
28,39€ Bez DPH:23,66€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150XT alu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  .Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút Farba mriežky :hliníková Použitie: Stále a pravidelné odsávanie kúpeľn..
40,01€ Bez DPH:33,34€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 100XTH alu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Farba mriežky:hliníková TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hra..
40,03€ Bez DPH:33,36€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 125XTH alu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Farba mriežky:hliníková TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hra..
42,55€ Bez DPH:35,46€
Model: Dekoratívny domový ventilátor Vents 150XTH alu
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje..
42,00€ Bez DPH:35,00€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.