Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne VENTS typ LD

Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátora je vyrobené z umelej hmoty typ ABS


Model: Ventilátor Vents 100LD
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:základ Použitie: Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov.. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso sú vyro..
16,77€ Bez DPH:13,98€
Model: Ventilátor Vents 100LDT
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/   sa n..
21,98€ Bez DPH:18,31€
Model: Ventilátor Vents 100LDTL
  Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/ &nbs..
26,61€ Bez DPH:22,18€
Model: Ventilátor Vents 100LDTH
 Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu..
29,40€ Bez DPH:24,50€
Model: Ventilátor Vents 100LDTHL
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava: L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2 roky od dátumu predaja,a 5 rokov na ventilátory s guličkovým ložiskom  TH..
35,01€ Bez DPH:29,17€
Model: Ventilátor Vents 100LDTH Alumat
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:Hliníková farba mriežky priemer potrubia :100mm Označenie TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncen..
33,14€ Bez DPH:27,62€
Model: Ventilátor Vents 100LD Alumat
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:Hliníková farba mriežky priemer potrubia :100mm   Použitie: Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov.. Moderný d..
22,42€ Bez DPH:18,68€
Model: Ventilátor Vents 100LDA Alumat
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Predná mriežka z brúseného hliníku. Priemer 100mm   Použitie: Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov.. Moderný dizajn a e..
22,50€ Bez DPH:18,75€
Model: Ventilátor Vents 100LDT Alumat
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:Hliníková farba mriežky priemer potrubia :100mm   T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do..
24,85€ Bez DPH:20,71€
Model: Ventilátor Vents 125 LD
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Použitie: Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov.. ..
19,62€ Bez DPH:16,35€
Model: Ventilátor Vents 125 LDL+guličkové ložisko
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2 roky od dátumu predaja,a 5 rokov na ven..
23,74€ Bez DPH:19,78€
Model: Ventilátor Vents 125LDT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na na..
23,74€ Bez DPH:19,78€
Zobrazené 1 až 12 z 26 (3 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.