Menu
Košík

Ventilátory do kúpeľne- VENTS typ DOMINO

Ventilátory do kúpelne dizajnové ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne dizajnové s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením

Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS

  • Čelný panel je vyrobený z bieleho, čierneho alebo červeného organického skla v rôznych kombináciách.
  • Obežné koleso ventilátora sa vyznačuje vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou .
  • Krytie IP 34.
Model: 100 DOMINO 1T Dekoratívne ventilátory typová rada
Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenuPoužitie: Stále alebo pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných inžinierskych sietí. Montáž do vetracej šachty alebo  potrubia. Určená pre nízke až stredné prúdenie vzduchu na krátke..
63,58€ Bez DPH:52,98€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.