Menu
Košík

Ventilátory VENTS LD Fresh time

Ventilátory do kúpeľne dekoratívne typ LD-Fresh time sú vybavené funkčnými hodinami a sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.

Model: Ventilátor Vents 100LD fresh time
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Použitie Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitkových priestorov Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso sú vyrobené z vys..
24,29€ Bez DPH:20,24€
Model: Ventilátor Vents 100LDT fresh time
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:krycia mriežka funkčné hodiny   Výbava: T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislos..
29,69€ Bez DPH:24,74€
Model: Ventilátor Vents 100LDTH fresh time
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventil..
39,41€ Bez DPH:32,84€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.