Menu
Košík

Ventilátory VENTS typ S

Ventilátory do kúpelne VENTS typ S ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením
Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS
Model: Ventilátor Vents100 S
Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitkových priestorov. Montujú sa do vetracej šachty alebo potrubia.. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso sú vyrobené z vyso..
7,56€ Bez DPH:6,30€
Model: Ventilátor Vents100 ST
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava :  T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až d..
13,65€ Bez DPH:11,38€
Model: Ventilátor Vents 100SL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2..
13,41€ Bez DPH:11,18€
Model: Ventilátor Vents 100SV
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Ťahový spínač Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitkových priestorov. Montujú sa do vetracej šachty alebo potrubia.. Mo..
11,45€ Bez DPH:9,54€
Model: Ventilátor Vents 100SVT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov Výbava:ťahový spínač Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 ..
14,70€ Bez DPH:12,25€
Model: Ventilátor Vents 100SK
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo spätná klapka membránová KO100 Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalšíc..
11,00€ Bez DPH:9,17€
Model: Ventilátor Vents 100STH
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Označenie TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne..
21,70€ Bez DPH:18,08€
Model: Ventilátor 100STL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/ ..
17,56€ Bez DPH:14,63€
Model: Ventilátor Vents 100S12
Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo 12 voltov Balenie neobsahuje trafo na 12 voltov Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitkových priestorov. Montujú sa do vetracej šachty alebo potrubia.. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kry..
10,74€ Bez DPH:8,95€
Model: Ventilátor 100STHL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Označenie TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne..
25,61€ Bez DPH:21,34€
Model: Ventilátor Vents 125S
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitk..
9,66€ Bez DPH:8,05€
Model: Ventilátor Vents 125ST
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 min..
14,91€ Bez DPH:12,43€
Zobrazené 1 až 12 z 23 (2 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.