Menu
Košík

Ventilátory VENTS typ PF

Ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením

Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS

Model: Ventilátor Vents 100PF
Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitkových priestorov. Montujú sa do vetracej šachty alebo potrubia.. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kval..
14,11€ Bez DPH:11,76€
Model: Ventilátor Vents 100PFL
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava: L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom. Záruka výrobcu na ventilátor vybavené klznými ložiskami je 2 roky od dátumu predaja,a 5 rokov ..
19,54€ Bez DPH:16,28€
Model: Ventilátor Vents 100PFchrom
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:pochromovaná krycia mriežka Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyn..
21,18€ Bez DPH:17,65€
Model: Ventilátor Vents 125PF
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úži..
16,51€ Bez DPH:13,76€
Model: Ventilátor Vents125PFL
Výbava:guličkové ložisko Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úžitkových priestorov. Montujú sa do vetracej šachty alebo potrubia.. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS,..
21,86€ Bez DPH:18,22€
Model: Ventilátor Vents125PFchrom
Domové ventilátory,ventilátory do stropu, ventilátory na stenu,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov Výbava:pochromovaná krycia mriežka,Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo   Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších  úži..
22,00€ Bez DPH:18,33€
Model: Ventilátor Vents 150 PF
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo     Použitie Na pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne ..
25,58€ Bez DPH:21,32€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.