Menu
Košík

Ventilátory lacné

Ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením

Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.Ventilátory ,lacné ventilátory  potrubné,ventilátory do stropu, najlacnejšie ventilátory ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov.Označenie a funkcie lacných ventilátorov

  Model: Ventilátor Vents 100S Colibri Flight
  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu: Výkon:95 m3 Hlučnosť:33 DB Tlak:35Pa Priemer:100mm ..
  8,74€ Bez DPH:7,28€
  Model: Ventilátor Vents 100ST Colibri Flight
  T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/   sa nastavuje otáčaním potenciometra  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinový..
  17,09€ Bez DPH:14,24€
  Model: Ventilátor Vents 100STH Colibri Flight
  Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Označenie TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. A..
  26,59€ Bez DPH:22,16€
  Model: Ventilátor Vents 100 Colibri Atoll Titán
  Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov ATOLL 100 je veľmi elegantný domácí ventilátor určený pre montáž na stenu a do stropu. Puzdro je vyrobené z ABS plastu  titánovej farby Parametre: Priemer, mm 100 ..
  10,69€ Bez DPH:8,91€
  Model: Ventilátor Vents 100 T Colibri Atoll Titán
  Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov ATOLL 100 je veľmi elegantný domácí ventilátor určený pre montáž na stenu a do stropu. Puzdro je vyrobené z ABS plastu  titánovej farby Parametre: Výbava :časový dobeh nastavitelný od 2-30min..
  23,69€ Bez DPH:19,74€
  Model: Ventilátor Vents 100 TH Colibri Atoll Titán
  Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov ATOLL 100 je veľmi elegantný domácí ventilátor určený pre montáž na stenu a do stropu. Puzdro je vyrobené z ABS plastu  titánovej farby Parametre: Výbava :časový dobeh nastavitelný od 2..
  25,49€ Bez DPH:21,24€
  Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
  Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.