Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne-VENTS M turbo

Ventilátory do kúpelne-VENTS typ M turbo, domové ventilátory axiálne ventilátory do kúpelne ,ventilátory do kúpeľne s časovým dobehom/časovačom/ aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom  ventilátory do kúpelne axiálne.
Ventilátory do kúpelne máme aj s klznými ložiskami aj gulôčkovými ložiskami pre dlhú životnosť,Ventilátory axiálne typ M-turbo má zvýšený výkon
Ventilátor do kúpelne Vents typ M-turbo má klasický design
Model: Ventilátor Vents 100 M turbo
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:základ Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné kole..
17,18€ Bez DPH:14,32€
Model: Ventilátor Vents 125 M turbo
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. ..
24,05€ Bez DPH:20,04€
Model: Ventilátor Vents 125 MT turbo
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení čas..
24,05€ Bez DPH:20,04€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.