Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne VENTS M

Ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj stropné ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do stropu s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne stropné  s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením
Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS
Model: Ventilátor Vents 100 M
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:základ Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné kole..
12,27€ Bez DPH:10,23€
Model: Ventilátor Vents 100 ML
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:guličkové ložisko Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné kole..
16,18€ Bez DPH:13,48€
Model: Ventilátor Vents 100 MT
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:časový dobeh Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso ..
16,68€ Bez DPH:13,90€
Model: Ventilátor Vents 100 MTL
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:časový dobeh guličkové ložisko Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt..
20,59€ Bez DPH:17,16€
Model: Ventilátor Vents 100 MTP
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:časový dobeh pohybový senzor Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a..
30,82€ Bez DPH:25,68€
Model: Ventilátor Vents 100 MTPL
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:časový dobeh pohybový senzor guličkové ložisko Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetic..
33,00€ Bez DPH:27,50€
Model: Ventilátor Vents 100 MV
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné koleso s..
14,00€ Bez DPH:11,67€
Model: Ventilátor Vents 100 MVL
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:ťahový spínač guličkové ložisko Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kry..
31,20€ Bez DPH:26,00€
Model: Ventilátor Vents 100 MVT
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:ťahový spínač časový dobeh Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a o..
18,62€ Bez DPH:15,52€
Model: Ventilátor Vents 100 MTH
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:časový dobeh parový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a o..
27,27€ Bez DPH:22,73€
Model: Ventilátor Vents 100 MVTHL
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Výbava:ťahový spínač časový dobeh parový spínač guličkové ložisko Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný di..
26,56€ Bez DPH:22,13€
Model: Ventilátor Vents 100 MK
Ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov  Výbava:spätná klapka Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežné ko..
13,23€ Bez DPH:11,03€
Zobrazené 1 až 12 z 27 (3 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.