Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne Blauberg AERO

Ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením
Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS

Ventilátory BLAUBERG sú štandartne vybavené gulôčkovými ložiskami

Model: Ventilátor typ Blauberg AERO100E
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:základ,guličkové ložisko,priemer 100mm Parametre Hodnota Napätie [V..
20,93€ Bez DPH:17,44€
Model: Ventilátor Blauberg AERO100H
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Označenie H Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné&nbs..
37,97€ Bez DPH:31,64€
Model: Ventilátor Blauberg AERO100T
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:časový dobeh,guličkové ložisko,priemer 100mm Parametre Hodnota Nap&aum..
26,35€ Bez DPH:21,96€
Model: Ventilátor Blauberg AERO125
  Ventilátory axiálne,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:Základ,guličkové ložisko,priemer 125mm Parametre Hodnota Na..
22,72€ Bez DPH:18,93€
Model: Ventilátor Blauberg AERO125T
Ventilátory axiálne,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:,časový dobeh,guličkové ložisko,Priemer 125mm Parametre Hodnota Nap..
27,86€ Bez DPH:23,22€
Model: Ventilátor Blauberg AERO125H
Ventilátory axiálne,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:časový dobeh,parový spínač,guličkové ložisko,Priemer 125mm Parametre Hodn..
39,94€ Bez DPH:33,28€
Model: Ventilátor Blauberg AERO150
Ventilátory axiálne,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:základ,guličkové ložisko,priemer 150mm Parametre Hod..
35,42€ Bez DPH:29,52€
Model: Ventilátor Blauberg AERO150H
Ventilátory axiálne,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:časový dobeh,parový spínač,guličkové ložisko,Priemer 150mm Parametre Hodn..
51,36€ Bez DPH:42,80€
Model: Ventilátor Blauberg AERO150T
Ventilátory axiálne,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov.   Výbava:,časový dobeh,guličkové ložisko,Priemer 150mm Parametre Hodnota ..
41,80€ Bez DPH:34,83€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.