Menu
Košík

Radiálne ventilátory

Radiálne ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu:
Radiálne ventilátory sú určené pre dlhšie  potrubie, lebo majú vyšší statický tlak. Vyrábajú sa ako potrubné alebo nástenné s výtlakom do potrubia
Radiálne ventilátory sa oproti axiálnym ventilátorom vyznačujú vysokým tlakom
Model: Radiálny ventilátor Vortice ARIETT LL 100mm -70m3+spätná klapka
• Materiál: plast odolný proti UV žiareniu (zabraňuje starnutiu spôsobenému vystavením slnečnému žiareniu).+spätná klapka• Menovitý priemer: 100 mm• Motor s tepelnou ochranou proti preťaženiu a otáčaním hriadeľa v guľkových ložiskách.• Maximálny prietok vzduchu 70 m3 / h• Vratná klapka namontovaná n..
129,41€ Bez DPH:107,84€
Model: Vortice ARIETT LLT 100mm -70m3+spätná klapka+časový dobeh
• Materiál: plast odolný proti UV žiareniu (zabraňuje starnutiu spôsobenému vystavením slnečnému žiareniu).• Vybavený elektronickým časovačom určeným na automatické vypnutie motora po nastavenom intervale, ktorý je možné vybrať počas inštalácie v rozmedzí 3'-20 '(predvolené nastavenie 3').• Vratná k..
162,22€ Bez DPH:135,18€
Model: Ventilátor Vents 100CF
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory na stenu,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo    Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. K..
39,30€ Bez DPH:32,75€
Model: Ventilátor Vents 100CFT
Výbava:časový dobeh, radiálny ventilátor Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Navrhnuté pre vysoko odolné vetracie potrubie. Priemer napojiteľného potrubia:100m Design Moderný dizajn a estetický vzhľad. Kryt a obežného kolesa..
44,18€ Bez DPH:36,82€
Model: Ventilátor Vents 100CFTH
Výbava:časový dobeh, parový spínač, radiálny ventilátor Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Navrhnuté pre vysoko odolné vetracie potrubie. Priemer napojiteľného potrubia:100m Predna časť ventilátora je vybavená hliníkovýn filtr..
53,98€ Bez DPH:44,98€
Model: Ventilátor Vents 100CF Turbo
Výbava:základ, radiálny turbo ventilátor Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Navrhnuté pre vysoko odolné vetracie potrubie. Priemer napojiteľného potrubia:100m Predna časť ventilátora je vybavená hliníkovýn filtrom, zadná prachovým..
41,16€ Bez DPH:34,30€
Model: Ventilátor Vents 100CFT Turbo
Výbava:časový dobeh, radiálny turbo ventilátor Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Navrhnuté pre vysoko odolné vetracie potrubie. Priemer napojiteľného potrubia:100m Predna časť ventilátora je vybavená hliníkovýn filtrom, zadná prach..
46,54€ Bez DPH:38,78€
Model: Ventilátor Vents 100CFTH Turbo
Výbava:časový dobeh, parový spínač, radiálny turbo ventilátor Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Navrhnuté pre vysoko odolné vetracie potrubie. Priemer napojiteľného potrubia:100m Predna časť ventilátora je vybavená hliníkovýn filtr..
56,28€ Bez DPH:46,90€
Model: Ventilátor Typ VNV 1A 80KV
Design Dodáva sa v plastovom kryte . Predný panel je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu ABS. Vybavený plastovým Backdraft tlmičom. Otočný predný panel ukrýva možné nepresnosti pri inštalácii ventilátora/ skrinky/ Pripojenie  potrubia o priemere 80 mm.Motor Energeticky úsporné..
138,60€ Bez DPH:115,50€
Model: Ventilátor Typ VNV 1C 80KV
Design Dodáva sa v plastovom kryte . Predný panel je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu ABS. Vybavený plastovým Backdraft tlmičom. Otočný predný panel ukrýva možné nepresnosti pri inštalácii ventilátora/ skrinky/ Pripojenie  potrubia o priemere 80 mm.Motor Energeticky úsporné  3-r..
150,14€ Bez DPH:125,12€
Model: Ventilátor Typ VNV 1D 80KV
Design Dodáva sa v plastovom kryte . Predný panel je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu ABS. Vybavený plastovým Backdraft tlmičom. Otočný predný panel ukrýva možné nepresnosti pri inštalácii ventilátora/ skrinky/ Pripojenie  potrubia o priemere 80 mm.Motor Energeticky úsporné  2-r..
147,00€ Bez DPH:122,50€
Model: Ventilátor radiálny typ VN-1 80
Radiálny ventilátor: Dodáva sa v plastovom kryte . Predný panel je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu ABS. Vybavený plastovým Backdraft tlmičom. Otočný predný panel ukrýva možné nepresnosti pri inštalácii ventilátora/ skrinky/ Pripojenie  potrubia o priemere 80 mm. Mot..
119,10€ Bez DPH:99,25€
Zobrazené 1 až 12 z 33 (3 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.