Menu
Košík

Potrubné ventilátory VENTS VKOk s nožičkami

Potrubné ventilátory

Ventilátory do potrubia potrubné ventilátory Domovent a potrubné ventilátory VENTS tiež ventilátory do potrubia Blauberg aj ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne skladom tiež ventilátory domové.Potrubné ventilátory základ potrubný ventilátor s časovým dobehom aj ventilátory do potrubia s parovým senzorom a tiež ventilator potrubný s pohybovým senzorom
Naše potrubné ventilátory  sú vybavené buď s klznými ložiskami alebo s guľočkovými ložiskami.Ventilátor do potrubia  sa môže použiť aj do záchodu.Ventilátor do wc môže byť použitý aj s gulôčkovými ložiskamy aj s klznými ložiskami záleží na tom či je použitý do stropu alebo na stenu
Potrubné ventilátory s klznými ložiskami sú použiteľné na stenu a ventilátory do potrubia s gulôčkovými ložiskami aj na stenu aj do stropu .
Ventilátor potrubný do potrubia je určený k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú ventilátory do potrubia aj domové ventilátory určené k použitiu pre kratšie vetracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu. Potrubné ventilátory sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Ventilátor do potrubia na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť  s motorom s guličkovými ložiskami.
Ventilátory potrubné sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABSPonúkame potruné ventilátory od výrobcov VENTS,Domovent a Blauberg

  Model: Ventilátor Vents125VKOk
  Potrubné domové ventilátory ,potrubné ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov.   Výbava:nožičky Priemer:125mm Parametre Hodnota Jednotka Napätie..
  15,84€ Bez DPH:13,20€
  Model: Ventilátor Vents150VKOk
  Potrubné ventilátory ,predaj potrubných ventilátorov,axiálne ventilátory do potrubiaPotrubné ventilátory,ventilátory do potrubia Výbava:nožičky Priemer:150mm Vlastnosti potrubného ventilátora: Parametre Hodnota Jednotka Napätie 220-240 ..
  17,04€ Bez DPH:14,20€
  Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
  Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.