Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne- VENTS D

Ventilátory- VENTS typ  D ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením
Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS

Model: Ventilátor Vents 100 D
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:základ Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moderný diza..
11,11€ Bez DPH:9,26€
Model: Ventilátor Vents 100 DT
Výbava:časový dobehVentilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytovAplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moderný dizajn a estetický vz..
13,74€ Bez DPH:11,45€
Model: Ventilátor Vents 100 DV
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moder..
11,43€ Bez DPH:9,53€
Model: Ventilátor Vents 100 DVT
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:časový dobeh,Ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ..
17,10€ Bez DPH:14,25€
Model: Ventilátor Vents 100 DK
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moderný dizajn a estetický v..
13,10€ Bez DPH:10,92€
Model: Ventilátor Vents 125 D
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava: Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových pries..
12,84€ Bez DPH:10,70€
Model: Ventilátor Vents125DT
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory na stenu,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v ..
16,06€ Bez DPH:13,38€
Model: Ventilátor Vents 125 DV
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čeln..
17,18€ Bez DPH:14,32€
Model: Ventilátor Vents 125 DVT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov Výbava:  T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti..
22,02€ Bez DPH:18,35€
Model: Ventilátor Vents 150 D
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších..
16,63€ Bez DPH:13,86€
Model: Ventilátor Vents 150 DT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 min..
20,19€ Bez DPH:16,83€
Model: Ventilátor Vents 150 DV
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestoro..
17,88€ Bez DPH:14,90€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.