Menu
Košík

Ventilátory do kúpelne- VENTS D

Ventilátory- VENTS typ  D ventilátory do kúpelne ponúkame s časovým dobehom aj ventilátory do kúpelne s parovým senzorom aj ventilátory do kúpelne  s pohybovým senzorom aj ventilátory s ťahovým senzorom aj ventilátory do kúpelne s automatickou žaluziou
Ventilátory do stropu odporúčame aby mali gulôčkové ložisko.Ventilátory do stropu máme v ponuke z každej typovej rady,
Stropné ventilátory ponúkame aj s osvetlením
Ventilátory  do kúpeľne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú domové ventilátory a ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ventilátory do kúpeľne sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátor do kúpeľne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS

Model: Ventilátor Vents 100 D
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:základ Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moderný diza..
12,98€ Bez DPH:10,82€
Model: Ventilátor Vents 100 DT
Výbava:časový dobehVentilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytovAplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moderný dizajn a estetický vz..
14,30€ Bez DPH:11,92€
Model: Ventilátor Vents 100 DV
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moder..
15,48€ Bez DPH:12,90€
Model: Ventilátor Vents 100 DVT
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov. Výbava:časový dobeh,Ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ..
22,58€ Bez DPH:18,82€
Model: Ventilátor Vents 100 DK
Ventilátory do potrubia,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory domové,ventilátory do bytov Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čelný panel - iba 6,5 ​​mm. Moderný dizajn a estetický v..
14,70€ Bez DPH:12,25€
Model: Ventilátor Vents 125 D
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava: Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových pries..
15,00€ Bez DPH:12,50€
Model: Ventilátor Vents125DT
Domové ventilátory so zníženou hlučnosťou ,ventilátory do stropu, ventilátory na stenu,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v ..
20,35€ Bez DPH:16,96€
Model: Ventilátor Vents 125 DV
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestorov. Ultra tenký čeln..
17,52€ Bez DPH:14,60€
Model: Ventilátor Vents 125 DVT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu, ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov Výbava:  T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti..
24,26€ Bez DPH:20,22€
Model: Ventilátor Vents 150 D
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:Základ:zapínanie s vypínačom na svetlo Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších..
22,03€ Bez DPH:18,36€
Model: Ventilátor Vents 150 DT
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 min..
27,38€ Bez DPH:22,82€
Model: Ventilátor Vents 150 DV
Domové ventilátory ,ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,ventilátory do kúpeľne,ventilátory do záchodu,ventilátory do bytov. Výbava:ťahový spínač Aplikácia Stále alebo pravidelné odsávanie z kúpeľne, sprchy, kuchyne a ďalších úžitkových priestoro..
24,55€ Bez DPH:20,46€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.