Menu
Košík

Rekuperátory do jednej miestnosti

Rekuperátory do jednej miestnosti na rekuperáciu bytu rekuperátor do jednej miestnosti s reverzným ventilátorom,rekuperácia jednopriestorová,rekuperátory do jednej miestnosti s EC motorom rekuperátory do kaviarní,rekuperátory do hál.
Aký je vzduch, ktorý dýchame ?

V každodennom živote, nerozmýšľame koľko času trávime v uzavretých priestoroch – dome,byte, kancelárií, v administratívnych budovách, nemocnici atď. Celú tú dobu zdieľame obmedzený objem vzduchu pochybnej čistoty a sviežosti s kolegami ,členmi rodiny v rovnakej miestnosti. Nevoľnosti, únava, bolesti hlavy a iné nepríjemné príznaky sú prvými ukazovateľmi negatívneho vplyvu znečisteného vydýchaného vzduchu na ľudské zdravie. Napriek tomu si len zriedka spájame tieto podmienky so zlou kvalitou vzduchu.
Vetranie otvorením okna nie je najlepším riešením

Čiastočne znečistený vzduch môžeme vyriešiť otvorením okna. Ale aj toto riešenie má niektoré nevýhody. Vetranie prostredníctvom otvorených okien privádza k nekontrolovateľnému nadmernému prúdeniu vzduchu a vytvára nebezpečie prievanu. Otvorením okna vyplníte miestnosť nie s čistým vzduchom, ale so zmesou peľov, prachu a výfukových plynov.Okrem toho, tepelné straty zvýšia náklady na energiu.A hladina hluku zvonku môže byť katastrofa. 

Existuje riešenie!

Aby sa odstránili problémy spojené so zdravotnými rizikami :mokrý, znečistený vzduch, musí sa pravidelne nahrádzať zatuchnutý vzduch čerstvým vzduchom. Prívod vzduchu musí vždy prenikať do všetkých miestností domu či bytu, aby zabezpečili úplné a účinné vetranie. Z tohoto dôvodu usporiadania efektívneho núteného vetrania s pretlakom a podtlakom v miestnostiach alebo priestoroch je jediné správne a racionálne riešenie tohto problému.


Model: VENTS Solo RA1-35-9 R
Rekuperačna jednotka do jednej miestnosti Vents Solo. Použitie: Dodáva čistý čerstvý vzduch do  miestnosti Odstráňuje zatuchnutý o vzduch z miestností Čistení  vzduchu od prachu a hmyzu Zabraňuje prenikaniu nadmernej vlhkosti ..
176,00€ Bez DPH:146,67€
Model: AWENTA HRV 100
ekuperátory do jednej miestnosti AWENTA COMPACT HRV100.Rekuperátor HRV100 je určený pre vetranie a odvetranie s rekuperáciou tepla s využitím do jednej  miestnosti v obytných budovách. Produkt je určený pre nepretržitú prevádzku. Je vybavený hliníkovou rekuperačnou jednotkou ..
234,00€ Bez DPH:195,00€
Model: Rekuperátory vzduchu do jednej miestnosti TwinFreshRA 50
Jednoizbový rekuperátor TwinFresh RA je jednoduché a efektívne riešenie pre vetranie v  izbách, chatách, verejných a komerčných miestnostiach. Ponúkne: Efektívne  vetranie Účinnosť až 91% Reverzný EC ventilátor s nízkou spotrebou energie len 3 W a  napätia 12 V Integrovaná automatizácia so šty..
280,00€ Bez DPH:233,33€
Model: Rekuperátory vzduchu do jednej miestnosti TwinFresh S60
Jednoduché a ľahké použitie TwinFresh ventilátory nevyžadujú žiadne ďalšie súčasti alebo vzduchové kanáliky. Sú pripravené na použitie. Ventilátory sú určené pre montáž na stenu na vonkajšej stene budovy. Jediná vec, ktorú potrebujete, je  otvor v stene, ktorá je uzavretá s ozdobnou vetracou mriežk..
250,00€ Bez DPH:208,33€
Model: Rekuperátory vzduchu do jednej miestnosti TwinFresh SA 60
Jednoduché a ľahké použitie TwinFresh ventilátory nevyžadujú žiadne ďalšie súčasti alebo vzduchové kanáliky. Sú pripravené na použitie. Ventilátory sú určené pre montáž na stenu na vonkajšej stene budovy. Jediná vec, ktorú potrebujete, je  otvor v stene, ktorá je uzavretá s ozdobnou vetracou mriežko..
340,00€ Bez DPH:283,33€
Model: RA1 35COMFO
Jednoizbový rekuperátor TwinFresh Comfo série je jednoduché a efektívne riešenie pre energeticky úsporné vetranie v oddelených miestnostiach, chatách, verejných a komerčných priestoroch. Vlastnosti: Efektívny prívod a odvod vzduchu Keramická rekeperačná jednotka s účinnosťou až 90% Reve..
318,00€ Bez DPH:265,00€
Model: Rekuperátory -vzduchu-1235
Rekuperačná jednotka má 3 funkcie.Môže sa použiť ako klasický ventilátor ťažný a ako rekuperačná jednotka aj akonasávací ventilátor.Vo funkcíí rekuperačná jednotka reverzný motor tlačí vzduch von 70 sekúnd potom sa zastaví a automaticky prepne na ťažný /nasáva/70sekúnd.a automaticky sa proce..
313,00€ Bez DPH:260,83€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.