Menu
Košík

Regulátory otáčok

Model: P2-10 Prepínač rýchlostí dvojpolohový
Použitie: Pre prepínanie rýchlostí  otáčok  jednofázových  viacrýchlostných  motorov . Spínač je určený pre vnútornú montáž na stenu do zapustenej montážn..
13,44€ Bez DPH:11,20€
Model: P3-1-300 PREPÍNAČ RÝCHLOSTI
Použitie: Pre prepínanie rýchlostí  otáčok  jednofázových  viacrýchlostných  motorov . Spínač je určený pre vnútornú montáž na stenu do zapustenej montážn..
9,50€ Bez DPH:7,92€
Model: RS-1-300 regulátor otáčok
  Aplikovateľný pre zapnutie / vypnutie a rýchlosť ovládania jednofázových motorov.Niekoľko motorov je možné ovládať synchrónne v prípade, že ich celkový prúd neprekračuje maximálne prípustné hodnoty  regulátora otáčok.   Design a ovládanie Kry..
23,45€ Bez DPH:19,54€
Model: Tyristorový regulátor otáčok typ RS 1-400
Design a ovládanie Kryt regulátora je vyrobený z plastu. Regulátor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a presnosťou regulácie. Prechod do maximálnej rýchlosti sa vykonáva pomocou regulácie ovládacíeho gombíka. . Minimálna rýchlosť je nastavená pomocou potenciometra na DPS. Ochrana Regulátor je..
29,21€ Bez DPH:24,34€
Model: RS 1-400N Tyristorový regulátor otáčok nástenný
Regulátor otáčok: Použiteľný pre zapnutie / vypnutie a rýchlosť ovládania jednofázových motorov. Niekoľko motorov je možné ovládať synchrónne v prípade, že ich celkový prúd neprekračuje maximálne prípustné hodnoty  regulátora otáčok Nadomietkový-nástenný Design a ovládanie Kryt regu..
33,02€ Bez DPH:27,52€
Model: Tyristorový regulátor otáčok typ RS -2,5PS
Design a ovládanie Kryt regulátora je vyrobený z plastu. Regulátor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a presnosťou regulácie. Prechod do maximálnej rýchlosti sa vykonáva pomocou regulácie ovládacíeho gombíka. . Minimálna rýchlosť je nastavená pomocou potenciometra na DPS. Prepínanie sa vykonáva pomo..
70,94€ Bez DPH:59,12€
Model: Regulátor pre EC motory typ R1/010
Design a ovládanie Kryt regulátoraje vyrobený z plastu. Zapnutie a vypnutie sa vykonáva pomocou otáčania ovládacieho gombíka. Montážne Regulátor je určený pre  zapustenú montáž do štandardných okrúhlych elektrických krabíc. Parametre Hodnota Jednotka ..
16,99€ Bez DPH:14,16€
Model: Regulátor otáčok RT10 mikroprocesorový(podomietkový)
Regulátor otáčok:RT-10 - Najjednoduchšia regulácia rýchlosti aplikovaný pre ventilátory s maximálnym  výkonom do 400W.Poskytuje hladké riadenie otáčok ventilátora - súčasne s uvedením ich ak..
50,51€ Bez DPH:42,09€
Model: Regulátor otáčok RT10N mikroprocesorový(nadomietkový)
Regulátor otáčok:RT-10N - Najjednoduchšia regulácia rýchlosti aplikovaný pre ventilátory s maximálnym  výkonom do 400W.Poskytuje hladké riadenie otáčok ventilátora - súčasne s uvedením ich aktu..
50,51€ Bez DPH:42,09€
Model: Regulátor otáčok RT10Titanum mikroprocesorový(podomietkový)
Regulátor otáčok:RT-10 - Najjednoduchšia regulácia rýchlosti aplikovaný pre ventilátory s maximálnym  výkonom do 400W.Poskytuje hladké riadenie otáčok ventilátora - súčasne s uvedením ic..
57,79€ Bez DPH:48,16€
Model: Tyristorový regulátor otáčok typ RS -4PS
Design a ovládanie Kryt regulátora je vyrobený z plastu. Regulátor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a presnosťou regulácie. Prechod do maximálnej rýchlosti sa vykonáva pomocou regulácie ovládacíeho gombíka. . Minimálna rýchlosť je nastavená pomocou potenciometra na DPS.Prepínanie sa vykonáva pomoc..
101,40€ Bez DPH:84,50€
Model: SRS-1 Dotykový regulátor otáčok
Regulátor otáčok:SRS-1 Regulátor otáčok je použiteľný vo ventilačných systémoch pre zapnutie ventilátorov a vypnutie a reguláciu otáčok jednofázových motorov ventilátorov napätím riadený.Niekoľko ventilátorov môže byť pripojený k jednému regulátoru otáčok, ak  ich celkový prúd neprekro..
55,32€ Bez DPH:46,10€
Zobrazené 1 až 12 z 34 (3 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.