Menu
Košík

Regulátory otáčok

Model: P2-10 Prepínač rýchlostí dvojpolohový
Použitie: Pre prepínanie rýchlostí  otáčok  jednofázových  viacrýchlostných  motorov . Spínač je určený pre vnútornú montáž na stenu do zapustenej montážn..
11,69€ Bez DPH:9,74€
Model: P3-1-300 PREPÍNAČ RÝCHLOSTI
Použitie: Pre prepínanie rýchlostí  otáčok  jednofázových  viacrýchlostných  motorov . Spínač je určený pre vnútornú montáž na stenu do zapustenej montážn..
9,50€ Bez DPH:7,92€
Model: RS-1-300 regulátor otáčok
  Aplikovateľný pre zapnutie / vypnutie a rýchlosť ovládania jednofázových motorov.Niekoľko motorov je možné ovládať synchrónne v prípade, že ich celkový prúd neprekračuje maximálne prípustné hodnoty  regulátora otáčok.   Design a ovládanie Kry..
19,79€ Bez DPH:16,49€
Model: Tyristorový regulátor otáčok typ RS 1-400
Design a ovládanie Kryt regulátora je vyrobený z plastu. Regulátor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a presnosťou regulácie. Prechod do maximálnej rýchlosti sa vykonáva pomocou regulácie ovládacíeho gombíka. . Minimálna rýchlosť je nastavená pomocou potenciometra na DPS. Ochrana Regulátor je..
24,67€ Bez DPH:20,56€
Model: RS 1-400N Tyristorový regulátor otáčok nástenný
Regulátor otáčok: Použiteľný pre zapnutie / vypnutie a rýchlosť ovládania jednofázových motorov. Niekoľko motorov je možné ovládať synchrónne v prípade, že ich celkový prúd neprekračuje maximálne prípustné hodnoty  regulátora otáčok Nadomietkový-nástenný Design a ovládanie Kryt regu..
27,96€ Bez DPH:23,30€
Model: Tyristorový regulátor otáčok typ RS -2,5PS
Design a ovládanie Kryt regulátora je vyrobený z plastu. Regulátor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a presnosťou regulácie. Prechod do maximálnej rýchlosti sa vykonáva pomocou regulácie ovládacíeho gombíka. . Minimálna rýchlosť je nastavená pomocou potenciometra na DPS. Prepínanie sa vykonáva pomo..
59,93€ Bez DPH:49,94€
Model: Regulátor pre EC motory typ R1/010
Design a ovládanie Kryt regulátoraje vyrobený z plastu. Zapnutie a vypnutie sa vykonáva pomocou otáčania ovládacieho gombíka. Montážne Regulátor je určený pre  zapustenú montáž do štandardných okrúhlych elektrických krabíc. Parametre Hodnota Jednotka ..
16,99€ Bez DPH:14,16€
Model: Regulátor otáčok RT10 mikroprocesorový(podomietkový)
Regulátor otáčok:RT-10 - Najjednoduchšia regulácia rýchlosti aplikovaný pre ventilátory s maximálnym  výkonom do 400W.Poskytuje hladké riadenie otáčok ventilátora - súčasne s uvedením ich ak..
40,00€ Bez DPH:33,33€
Model: Regulátor otáčok RT10N mikroprocesorový(nadomietkový)
Regulátor otáčok:RT-10N - Najjednoduchšia regulácia rýchlosti aplikovaný pre ventilátory s maximálnym  výkonom do 400W.Poskytuje hladké riadenie otáčok ventilátora - súčasne s uvedením ich aktu..
40,00€ Bez DPH:33,33€
Model: Regulátor otáčok RT10Titanum mikroprocesorový(podomietkový)
Regulátor otáčok:RT-10 - Najjednoduchšia regulácia rýchlosti aplikovaný pre ventilátory s maximálnym  výkonom do 400W.Poskytuje hladké riadenie otáčok ventilátora - súčasne s uvedením ic..
45,00€ Bez DPH:37,50€
Model: Tyristorový regulátor otáčok typ RS -4PS
Design a ovládanie Kryt regulátora je vyrobený z plastu. Regulátor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a presnosťou regulácie. Prechod do maximálnej rýchlosti sa vykonáva pomocou regulácie ovládacíeho gombíka. . Minimálna rýchlosť je nastavená pomocou potenciometra na DPS.Prepínanie sa vykonáva pomoc..
88,30€ Bez DPH:73,58€
Model: SRS-1 Dotykový regulátor otáčok
Regulátor otáčok:SRS-1 Regulátor otáčok je použiteľný vo ventilačných systémoch pre zapnutie ventilátorov a vypnutie a reguláciu otáčok jednofázových motorov ventilátorov napätím riadený.Niekoľko ventilátorov môže byť pripojený k jednému regulátoru otáčok, ak  ich celkový prúd neprekro..
50,40€ Bez DPH:42,00€
Zobrazené 1 až 12 z 34 (3 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.