Menu
Košík

Axiálny priemyselný ventilátor WO 250-výkon:740m3/h priemer napojenia:250mm-Napätie 230V-plastové puzdro-hliníková lopatka

Axiálny priemyselný ventilátor  WO 250-výkon:740m3/h priemer napojenia:250mm-Napätie 230V-plastové puzdro-hliníková lopatka
Axiálny priemyselný ventilátor WO 250-výkon:740m3/h priemer napojenia:250mm-Napätie 230V-plastové puzdro-hliníková lopatka
62,00€
Bez DPH: 51,67€
  • Stock: 1500
  • Model: WO 250-výkon:740m3/h

Popis

Priemyselné ventilátory,priemyselné ventilátory axiálne,priemyselné ventilátory radiálne,priemyselné ventilátory na odvetranie do kaviarne,priemyselné ventilátory na odvetranie priemyselných hál.
Použitie:Priemyselné ventilátory  sú určené pre ventilačné systémy do rôznych priestorov, kde je požadovaná vysoká sacia kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. Priemyselné ventilátory môžu byť použité pre priame odsávanie vzduchu.  Ventilátory môžu byť namontované na vonkajších stenách.
Design.Skelet priemyselného ventilátora  je vyrobený z bieleho ABS plastu. Svorkovnica je vybavená káblom pre vzdialené pripojenie.
Motor:Jednofázový asynchrónny motor je vybavený tepelnou ochrana proti prehriatiu s automatickým reštartom, rovnako ako s guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť.Použitie:Ventilátory WO sú určené pre ventilačné systémy do rôznych priestorov, kde je požadovaná vysoká sacia kapacita pri relatívne nízkom systémovom odpore. WO ventilátory môžu byť použité pre priame odsávanie vzduchu. WO ventilátory môžu byť namontované na vonkajších stenách.


Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.