Menu
Košík

Priemyselné ventilátory závesné

Tieto priemyselné ventilátory destratifikátory sa odporúčajú pre použitie vo veľkých priestoroch nad 5 m výšky, kde je teplejší vzduch v dôsledku prirodzeného prúdenia vzduchu nahromadeného bližšie k stropu, zatiaľ čo teplota vzduchu v oblasti pobytu (2 m nad úrovňou podlahy) je stále nižšia.Popis:Teplý vzduch sa hromadí pod stropom .Teplota vzduchu vzrastá o1 ° C na meter smerom nahor, čo má za následok tepelné straty cez strechu.Destratifikátory nasmerujú teplý vzduch nahromadený pod stropom na miesto smerom k podlahe Teplotný rozdiel medzi podlahou a stropom je minimalizovaná. Tieto Destratifikátory sú určené na zníženie tepelných strát a nákladov na vykurovanie.Destratificator sa skladá z axiálneho ventilátora ktorý je pripojený ku skrini s tlmením vibrácií a plášťa ktorý je vyrobený z polymérom potiahnutej ocele.DRFI-OV plášť: je perforovaná a má izoláciou z minerálnej vlny ktorá znižuje hlučnosť vydávaný axiálnym ventilátorom.

motor

Destratificator je vybavený jednofázovým asynchrónnym motorom s vonkajším rotorom a axiálnym obežným kolesom. Motory majú vstavanú ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom. Motory sú vybavené guličkovým ložiskom. Krytie  IP 44.Destratificator je určená pre vnútornú inštaláciu v priestoroch . Tieto Destratifikátory sú určené pre montáž pod strop so smerovaním trysky smerom nadol.

Rovnomerné rozloženie teplého a studeného prúdenia vzduchu v miestnosti s Destratifikátorami

Model: Priemyselný ventilátor DRF-OV-250
parametre hodnota jednotka Fáza 1 ~   Napätie 230 V prúd 0,22 A kmitočet 50 hz ..
308,26€ Bez DPH:256,88€
Model: Priemyselný ventilátor DRF-OV-300
Priemyselné ventilátory Destrifikátory Použitie:Tieto Destratifikátory sú používané v priemyselných halách v supermarketoch vo výstavných a koncertných sáloch,  atď Tieto priemyselné ventil..
326,76€ Bez DPH:272,30€
Model: Priemyselný ventilátor DRF-OV-350
Priemyselné ventilátory Destrifikátory Použitie:Tieto Destratifikátory sú používané v priemyselných halách v supermarketoch vo výstavných a koncertných sáloch,  atď Tieto priemyselné ventil..
295,76€ Bez DPH:246,47€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.