Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou

Potrubné axiálne ventilátory ,potrubné ventilátory do stropu,ventilátory na stenu ,priemyselné axiálne ventilátory,ventilátory do bytov hál.

Použitie:

Ventilátory sú určené pre rôzne priestory, kde je požadovaná vysoká kapacita výmeny vzduchu pri relatívne nízkej systémovej rezistencií. Ventilátory môžu byť použité k priamemu odsávanie alebo tlakovaniu v systémoch na  odvod dymu. Ventilátory sú vhodné pre vonkajšiu montáž na stenu.

Design

Skriňa ventilátora a obežné koleso sú vyrobené z ocele potiahnuté polymérnou vrstvou. .VKF ventilátor sa inštaluje do potrubia pomocou pripojovacích prírub. Ventilátor je napájaný pomocou externej  svorkovnice.

Motor

Asynchrónny motor s vonkajším rotorom a vstavanou  ochranou proti prehriatiu v závislosti od modelu. Guličkové ložiská v motore majú dlhú životnosť určenú pre najmenej 40 000 hodín. Motor má krytie IP 44.

Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou - 156 typov - Priemyselné ventilátory

Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou REVENTON FR Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou VENTS VKF Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou VORTICE MPC-E Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou typ Duct-M Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou typ Duct-M HT - 400°C/2h Potrubné priemyselné axiálne ventilátory s prírubou - v protivýbušnom prevedení - typ Duct-M ATEX FPG-DU - Ochranná mriežka pre axiálny ventilátor DUCT-M