Menu
Košík

Krbové ventilátory-VENTS

Krbové ventilátory pre rozvod horúceho vzduchu Krbový ventilátor je vyrobený z pozinkovanej ocele a je vybavený tepelnou a zvukovou izoláciou z  ohňovzdornej minerálnej vlny.Kryt teplovzdušného ventilátora je perforovaný pre vnútornú cirkuláciu vzduchu a chladenie motora.Regulátor teploty sa používa na nastavenie úrovne teploty pre zapnutie a vypnutie ventilátora.
Spustenie ventilátora na krb sa vykonáva v rozsahu 0 ° C až + 90 ° С v závislosti od teploty vzduchu generovaného vo vnútri rozvodu.
MOTOR:Ventilátory teplovzdušné sú dodávané s jednofázovým motorom na prevádzku v napájacej sieti 230/50 Hz.Izolácia triedy F.Motory majú integrovanú ochranu proti prehriatiu s automatickým reštartom.Motor je umiestnený mimo prúdenia vzduchu a je vybavený pradiálnou lopatkou, ako aj gulôčkovými ložiskami pre dlhú životnosť.Modely ventilátorov označené  KAM  sú vybavené asynchrónnymi motormi a extra obežným kolesom na chladenie vzduchom

 

Model: Krbový ventilátor VENTS KAM 125
Krbové ventilátory:/ventilátory ku krbom/Krbové ventilátory  pre teplovzdušné rozvody umožnujú vytvoriť  vykurovací systém založený na tepelnej výhrevnosti krbovej vložky. Takýto systém je ideálnym riešením pre vykurovanie  domov,chát  v zimnom období a poskytuje rýchlu a úči..
138,70€ Bez DPH:115,58€
Model: Krbový ventilátor VENTS KAM 150
Design Kryt ventilátora je vyrobený z pozinkovanej ocele.Ventilátor je vybavený tepelnou a zvukovú izoláciu z minerálnej vlny. Trieda izolácie F . Regulátor teploty slúži na nastavenie úrovne teploty zapínania a vypínania ventilátora. Zapnutie a vypnutie ventilátora sa vykonáva v rozmedzí 0 ° С až +..
154,33€ Bez DPH:128,61€
Model: Krbový ventilátor,Vents KAM125KFK
KFK - odnímateľná kovová zmiešavacia komora so zabudovanou tepelnou reguláciou prietoku vzduchu a filtrom  G3 s posilneným čistením vzduchu. Zmiešavacia zostava je pripevnená k plášťu ventilátora pomocou  západky, pre ľahkú demontáž pri čistení. Ventilátor  v konfigurácíí s KFK ko..
232,60€ Bez DPH:193,83€
Model: Krbový ventilátor ,Vents KAM150 KFK
KFK - odnímateľná kovová zmiešavacia komora so zabudovanou tepelnou reguláciou prietoku vzduchu a filtrom  G3 s posilneným čistením vzduchu. Zmiešavacia zostava je pripevnená k plášťu ventilátora pomocou  západky, pre ľahkú demontáž pri čistení. Ventilátor  v konfigurácíí s KF..
260,12€ Bez DPH:216,77€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.