Krbové ventilátory-DARCO Aneco

Krbové ventilátory  pre teplovzdušné rozvody umožňujú vytvoriť  vykurovací systém založený na tepelnej výhrevnosti krbovej vložky. Takýto systém je ideálnym riešením pre vykurovanie  domov,chát  v zimnom období a poskytuje rýchlu a účinnú distribúciu horúceho vzduchu zo sopúcha krbu do iných priestorov. Používa sa pre rozvod vzduchu s rozsahom vzduchu teploty  0 ° С až +150 ° С.

ANECO Ventilátor - jedinečný a moderný krbový ventilátor,  je prielomom v technológiách používaných v distribučných systémoch  krbových rozvodoch. Spĺňa najvyššie požiadavky užívateľov, ktorí chcú vybudovať efektívne a lacné domáce vykurovanie.

Parametre:energeticky úsporný produkt - elektronicky komutovaný motor  EC najnovšej generácie dosahuje až o 50% nižšiu spotrebu energie ako štandardné AC motoryProdukt má jednoduché ovládanie - presné a ľahko použiteľné ovládanie od 0-10V riadenie rýchlosti ventilátora vďaka svojej unikátnej konštrukcii ponúka nízku hlučnosť a zníženú vibráciuvýkon výrobku - má výrazne lepšie prevádzkové vlastnosti - vyšší statický tlak a efektivitu zaisťuje , že optimálny výkon aj najzložitejších inštaláciáchuniverzálny výrobok inovatívny dizajn umožňuje inštaláciu v jednom z 16 polôh, vrátane visu

Krbové ventilátory-DARCO Aneco - 3 typov - Krbové ventilátoryPorovnať výrobok (0)


Darco ANECO1 Krbový ventilátor 400m3

Krbové ventilátory: ANECO Ventilátor - jedinečný a moderný krbový ventilátor,  je prielomom v..

287.00€ s DPH

Darco ANECO 2 Krbový ventilátor 600m3

Krbové ventilátory ANECO Ventilátor - jedinečný a moderný krbový ventilátor,  je prielomom v ..

317.00€ s DPH

Darco ANECO 3 Krbový ventilátor 1000m3

Krbové ventilátory ANECO Ventilátor - jedinečný a moderný krbový ventilátor,  je prielomom v ..

368.00€ s DPH

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)