Menu
Košík

Filtre na teplovzdušné rozvody

Mechanický izolovaný kovový filter vhodný pred krbový ventilátor
Obsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.
Kovový filter chráni ventilátor pred znečistením, ako aj vykurované miestnosti pred prachom a znečistením.
Model: Filter Darco izolovaný 100mm dr
Mechanický izolovaný kovový filter vhodný pred krbový ventilátorObsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.Kovový filter chráni ventilátor pred zanášaním, ako aj vykurované miestnosti pred prachom a znečistením.- priemer: 1..
60,60€ Bez DPH:50,50€
Model: Filter Darco izolovaný o125 mm d
Mechanický izolovaný kovový filter vhodný pred krbový ventilátor Obsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.Kovový filter chráni ventilátor pred zanášaním, ako aj vykurované miestnosti pred prachom a znečistením.- priemer: ..
60,60€ Bez DPH:50,50€
Model: Filter Darco izolovaný o150 mm d
Mechanický izolovaný kovový filter vhodný pred krbový ventilátor .Obsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.Kovový filter chráni ventilátor pred zanášaním, ako aj vykurované miestnosti pred prachom a znečistením.- priemer:..
60,60€ Bez DPH:50,50€
Model: Filter Darco okrúhly 100mm
Mechanický okrúhly kovový filter vhodný pre umiestnenie do teplovzdušného potrubia.Obsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.Kovový filter chráni ventilátor pred zanášaním, ako aj vykurované miestnosti pred prachom a zneči..
25,48€ Bez DPH:21,23€
Model: Filter Darco okrúhly 125mmm
Mechanický okrúhly kovový filter vhodný pred krbový ventilátor Darco 400 m3/hod - pre umiestnenie do teplovzdušného potrubia.Obsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.Kovový filter chráni ventilátor pred zanášaním, ako aj ..
26,98€ Bez DPH:22,48€
Model: Filter Darco okrúhly 150mm
Mechanický okrúhly kovový filter vhodný pred krbový ventilátor Darco 600 m3/hod (AN2) a Darco 800m3/hod (AN3) - pre umiestnenie do teplovzdušného potrubia.Obsahuje kovovú vložku s filtračnou sieťkou (odolnosť do 300°C), ktorá sa dá jednoducho demontovať za účelom vyčistenia.Kovový filter chráni ..
28,55€ Bez DPH:23,79€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.