Menu
Košík

FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný filter pre HRS EKO

FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný filter pre HRS EKO
FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný filter pre HRS EKO
FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný filter pre HRS EKO
FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný filter pre HRS EKO
FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný filter pre HRS EKO
172,52€
Bez DPH: 143,77€
  • Stock:
  • Model: FS-V EKO HRS 1200 - Náhradný fil

Popis

Náhradný filter pre HRS H EKO, HRS V EKO a HRS C EKO


Geometrické rozmery

 L [mm]H [mm]W [mm]
FSHRS E / WV 700600228170
FSHRS E / WH 700600315250
FSHRS E / WC 70044521046
FSHRS E / WV 120065031446
FSHRS E / WH 120065041546
FSHRS E / WC 120064225890
FSHRS E / WC 190089234046
FSHRS E / WH / V 190069252046
FSHRS E / WH 250079052890
FSHRS E / WC 250097244046
FSHRS E / WV 350062241090
FS-HRSE / WH 550068351046


Táto stránka používa cookies. Používaním stránky súhlasíte s využívaním cookies, zhodne s aktuálnymi nastaveniami vyhľadávača.